Меню
Наші видання

Допомога своїми руками

Науково-методичний посібник з надання медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Автори: Ю.П.Лиманський, І.З. Самосюк.

В цьому ілюстрованому посібнику описані традиційні методи східної медицини (акупресура, акупунктура з краплею крові, биття і ін.) для надання невідкладної допомоги і самодопомоги в екстремальних ситуаціях і повсякденному побуті, коли термінова кваліфікована медична допомога затримується або відсутня.

Умінню допомогти собі і людині, що знаходиться поряд, використанню всіх шансів для порятунку життя потопельника, способам виведення хворого з несвідомого стану при непритомності, колапсі або шоці, прийомам зняття болю в серці або зупинки нападу бронхіальної астми — навчає цей посібник.

В посібнику також описані зони для точкового масажу при дитячому церебральному паралічі, рецепти для акупунктури з краплею крові при високій температурі, способи профілактики простудних захворювань і підвищення опірності організму, його витривалості і імунної стійкості, а також лікування ряду інших захворювань.

Способи надання невідкладної допомоги, описані в посібнику, не вимагають тривалого навчання і при бажанні вільно освоюються будь-якою дорослою людиною.

Книга розрахована не лише на лікарів різних спеціальностей і медичних працівників, але і на широке коло читачів. Ця книга — для кожного дому.